167 23. De oud-directeur van de Noord Zuid Hollandse Ver voermaatschappij, ir. W. J. Burgersdijk, viert zijn 90e verjaardag (zie 16 april). 25. Oprichting van de afdeling Haarlem-Noord-Bloemen- daal van de Rotary-club. 27. De gemeenteraad van Heemstede besluit de restauratie van het Oude Slot (brug, rechter bouwhuis, duivelspoort en walmuur) onder architectuur van de heer Y. Kok uit Amsterdam voort te zetten en stelt een bedrag van ƒ481.700 beschikbaar; het bouwhuis zal verhuurd worden aan een weverij. 28. Wegens zijn benoeming tot Commissaris der Koningin in de provincie Overijssel neemt de burgemeester van Hillegom, jhr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Panner- den, afscheid als voorzitter van de Koninklijke Vereni ging voor Bloembollencultuur; later volgt zijn benoeming tot erelid van deze vereniging, (zie 20 april) Burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers stelt de nieuwe broodfabriek van Vermaat aan de Paul Krugerkade in gebruik. B. en W. besluiten de naam Top Naeffplantsoen te ver anderen in Arthur van Schendelplantsoen; vroeger was de naam Arthur van Schendelkade veranderd in Jan Gijzenkade. In de hertenkamp van Heemstede overlijden door ver giftiging dertien herten; op 1 april krijgt de kamp 15 damherten als nieuwe bewoners, die gedeeltelijk gekocht en gedeeltelijk aangeboden zijn. 29. Dr. F. E. Posthumus Meyjes neemt afscheid als hoofd van de neurologische afdeling van het Sint Elisabeths Gasthuis en wordt opgevolgd door dr. J. Mansholt. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de hoofdinspecteur van politie de heer A. S. de Jong afscheid na een dienstverband van 37 jaar.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 169