168 - MAART 4. j" De heer W. Bakker, oud-directeur van het Rembrandt- theater. 6. j" De heer J. J. van Sonsbeek, oud-inspecteur van politie te Bloemendaal. 7 Mr. M. Stokvis, Bloemendaal, substituut-griffier bij het kantongerecht en secretaris van de Reclasseringsraad te Haarlem. 9. Huldiging van de schilder-etser Dirk Harting uit Heemstede, die de vorige dag 80 jaar was geworden; te zijner ere wordt in augustus een tentoonstelling van zijn werken gehouden in het Huis Van Looy. 11. Bij Koninklijk Besluit wordt de heer W. van Sghaygk uit Santpoort, plaatsvervangend chef van het kabinet van de Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland, benoemd tot burgemeester van de op 1 april nieuw te vormen gemeente Loenen. De gemeenteraad besluit mee te werken tot de benoeming van het communistisch raadslid M. D. Proper in raadscommissies. 15. j" De heer B. W. Kroon, Aerdenhout, directeur van de Rubberstichting te Delft. 17. Veiling van werken uit de nalatenschap van de kunst schilder de heer H. F. Boot. 18. De heer J. W. van Santé, oud-raadslid van Haarlem en makelaar. 20. „Lentefeest" in het Frans Halsmuseum, een receptie van het gemeentebestuur, de Stichting Haarlems Bloei en de bloemenmeisjes, omdat het tien jaar geleden is dat de bloemenmeisjes haar intrede deden. 21. De dameshockeyclub B.D.H.C. te Bloemendaal houdt een receptie ter herdenking van het vijftigjarig bestaan. 22. De oud-directeur van het Frans Halsmuseum, de heer G. D. Gratama, viert zijn 90e verjaardag. 29. f De heer Willem Andriessen, Amsterdam, toonkunste naar, vroeger wonende te Haarlem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 170