169 APRIL 1. Ir. H. J. Kapteijn neemt afscheid als adjunct-directeur en chef van de technische dienst van de N.Z.H.V.M. en wordt opgevolgd door ir. E. R. Schultz als chef van de technische dienst. 4. B. en W. besluiten aan de architect C. W. Royaards te Amsterdam geen verdere opdrachten te verlenen voor de restauratie van het Haarlemse stadhuis; inmiddels is de librije gereed gekomen. 11. Viering van het 25-jarig bestaan van de Koningin Emmaschool (christelijke lagere school) en de Prinses Beatrix-kleuterschool aan de Roerdompstraat in Haar lem-Noord. 16. j" Ir. W. J. Burgersdijk, Heemstede, oud-directeur van de Noord Zuid Hollandse Vervoer Maatschappij. 20. De algemene vergadering van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur benoemt tot voor zitter drs. H. B. P. A. Letschert; hij volgt jhr. dr. O. F. A. H. van Nispen tot Pannerden op, die tot ere lid wordt benoemd. 22. In de vergadering van de gemeenteraad wordt mee gedeeld dat de afbouw van het Pim Mulier-sportpark 48% duurder zal worden dan geraamd is. 24. De hoofdinspecteur voor de geestelijke volksgezondheid, de heer J. A. Veraart, stelt het zusterhuis op het com plex van Meer en Bos te Heemstede in gebruik. 26. Ds. A. M. Boeyinga, die 50 jaar predikant bij de Ge reformeerde Kerk is, houdt in de Wilhelminakerk een gedachtenisrede. Intrede van mevrouw A. B. Pool-Bast als predikante in tijdelijke dienst bij de Remonstrantse gemeente te Haar lem. 28. Slaan voor de eerste paal voor de Tweede Protestantse Nijverheidsschool in Schalkwijk. 29. In de vishal wordt de nationale fototentoonstelling „Holland" geopend en in het Rembrandt-theater de

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 171