170 „week van de fotografie" met de daaraan verbonden nati onale fotowedstrijdop deze bijeenkomst ontvangt prof. H. van de Waal uit Leiden de Gouden Iris. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana ontvangen een onderscheiding: Ridder orde Nederlandse Leeuw: prof. G. Veenhof, hoogleraar aan de Theologische Hogeschool van de Ge reformeerde Kerken (art. 31) te Kampen, vroeger pre dikant te Haarlem; Officier orde Oranje-Nassau: J. H. A. M. Anten, no taris te Velsen; K. Rijpma, commissaris van gemeente politie te Schiedam, vroeger te Haarlem; pater drs. J. G. M. Hutjens, rector van het Mendelcollege te Haar lem; J. C. Bus, hoofdinspecteur van 's Rijksbelastingen, hoofd van de inspectie der belastingen te Haarlem, 2e afdeling; W. A. Fischer te Bloemendaal, directeur van de n.v. Aannemersbedrijf voorheen firma T. den Bree- jen van den Bout; W. J. de Rapper te Haarlem, in specteur in algemene dienst der P.T.T.J. E. de Vries te Heemstede, voorheen directeur van Van Rees, Burcksen en Bosman's Handelmaatschappij n.v. te Rotterdam; dr. W. E. Steur te Haarlem, medisch ad viseur bij de Vereniging Gemeenschappelijk Admini stratiekantoor (zie 17 juli)dr. H. H. Scholten te Haar lem, inspecteur van de Volksgezondheid, tevens inspecteur, van de Veeartsenij kundige dienst in Noord-Holland; dr. ir. H. J. A. de Goeij te Bloemendaal, directeur van de n.v. Drukkerij De Spaarnestad; J. W. M. Martinot, journalist te Brussel, vroeger te Haarlem (bij bevordering) Ridder orde Oranje-Nassau: J. N. Mul te Haarlem, toonkunstenaar; D. Boer te Haarlem, redacteur van het tijdschrift „Focus" en directeur van de Uitgevers maatschappij „Focus"; L. Brunt te Wassenaar, vroeger te Heemstede, secretaris-penningmeester van de Kon. Ned. Voetbalbond; P. Geldof te Haarlem, oud-bureau- chef der P.T.T.J. Nienhuys te Aerdenhout, directeur van de n.v. Amsterdamsche Tabakshandel; J. W. Rij-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 172