171 broek te Haarlem, voorzitter van de Ned. Katholieke Bond van Werkgevers in het loodgieters-, fitters-, en sanitairinstallatiebedrijf; K. A. Sierman te Haarlem, bedrijfsleider bij de Werf Conrad Stork Hijsch n.v. H. V. Zimmerman te Zandvoort, directeur van de Technische Unie Heybroek-Zélander n.v. en Electro- centrum te Amsterdam; D. Nugteren te Abbenes (Haarlemmermeer), graanhandelaar en voorzitter van de Vereniging ,,De Rotterdamse Korenbeurs"; J. C. Pronk te IJmuiden, voorzitter van de Vereniging van reders van vissersvaartuigen; J. B. Dinkla te Haarlem, voorzitter van de Algemene Bedrijfsbond Voedings- en Genotmiddelen. MEI 1. Ingebruikneming van de sintelbaan (de eerste in Haar lem) in het Pim Mulier-sportpark. Officiële ingebruikstelling van een nieuw gedeelte van het Triniteitslyceum aan de Zijlweg. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht promoveert tot doctor in de letteren op het proefschrift „Die Sprache der Pilgerfahrt des traunenden Mönchs" zuster Gonzagua, hoofd van de Sint Lucas-ulo in Haarlem-Noord. 2. f De heer A. P. van Ditmarsgh, oud-leraar aan het Christelijk Lyceum Marnix van Sint Aldegonde. 4. Op de avond van de herdenking van de gevallenen spreekt de minister van Justitie, mr. Y. Scholten, in de Grote Kerk. f De heer H. Jansen, laatste Haarlemmer die schutters- pensioen genoot; in 1905 was hem pensioen verleend wegens opheffing van de Haarlemse Schutterij. De gemeente koopt voor 45.000 een tweede gietsel van het beeld van Wessel Couzijn „Vliegend" (1955). De hoogte is 2.50 meter, de diepte 2.25 meter en de breedte 1.60 meter).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 173