173 25. Bij Koninklijk Besluit worden de Rijksstraatweg en de Schoterweg in beheer en onderhoud overgedragen aan de gemeente. 26. De vergadering van de Provinciale Staten benoemt tot eerste geneesheer-directeur van het Provinciaal Zieken huis nabij Santpoort de heer J. C. Noordzij, die reeds aan het ziekenhuis verbonden is. Tijdens een ontvangst in het Stadhuis van de Haarlemse Bakkerspatroonsvereniging, die 60 jaar bestaat, wordt een bedrag van ƒ1.750 aangeboden voor de Revalidatie- stichting Kennemerland. 27. Overdracht van het commando van het Marine-hospi taal in Overveen van kapitein-ter-zee-arts C. Mets aan kapitein-luitenant ter zee N. Julsing. 28. j" De heer C. Ligtvoet, referendaris bij de politie, secre taris-penningmeester van de Ongevallendienst. 29. j" De heer D. Houtkoper, oud-speler van het eerste elftal van de voetbalclub „Haarlem" en oud-garagehouder aan de Wagenweg. 30. Ingebruikstelling nieuwe telefooncentrale voor Haarlem- Zuid en Heemstede; nieuwe telefoonnummers worden ingevoerd. 31. De heer P. W. Peereboom treedt af als directeur van Haarlems Dagblad (Grafische Bedrijven Damiate n.v.) en van de n.v. Lourens Coster. JUNI 1. Mejuffrouw mr. C. J. Krim neemt afscheid als hoofd van de kinderpolitie en wordt opgevolgd door mej. mr. E. J. Stoorvogel uit Den Helder. Eerste lessen van de Mytylschool die tijdelijk gevestigd is in de school aan de Corn, van Noordestraat (zie 23 nov.). 2. Eerste bespreking om te geraken tot fusie van de voetbal clubs Haarlem, E.D.O. en R.C.H. in de sector betaald voetbal; er worden geen resultaten bereikt.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 175