174 Ingebruikneming van een nieuw wijkcentrum van de hervormde gemeente Heemstede aan de Westerhout straat 30. 3. De Algemene Werkgeversvereniging, die sedert 1919 een kantoor had aan de Schotersingel, neemt een nieuw in gebruik aan de Leidsevaart op de hoek van de Westelijke Randweg. De hervormde predikant ds. N. van Egmond promoveert te Leiden tot doctor in de theologie. 5. De Stichting Kunstmarkt Haarlem houdt voor de eerste keer een markt in de Stadsdoelen, waarvan een deel der opbrengst bestemd is voor het geestelijk gehandicapte kind. 10. j" De heer P. Schaft, oud-hoofd van een mulo-school. 12. De Stichting Academie '63 houdt de eerste tentoonstelling van werken van leerlingen; de gemeente biedt zes leer lingen voor hun prestaties een bedrag van ƒ500 aan. Ds. P. de Ruig, Gereformeerd predikant van Haarlem- Noord, viert zijn zilveren ambtsjubileum. 13. De gezamenlijke ziekenhuizen kopen Florapark 2 voor het inrichten van een apotheek. 14. De vicaris-generaal in het bisdom Haarlem, mgr. C. G. van Trigt, die 40 jaar priester is, benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. 15. De Nederlandse Boekverkopersbond verplaatst de zetel van het secretariaat van Delft naar Haarlem (Grote Houtstraat hoek Gedempte Oudegracht). 16. De arts P. A. Roorda promoveert aan de Rijksuniversi teit te Utrecht tot doctor in de geneeskunde. Installatie van de nieuwe commandant van de Haarlemse brandweer de heer C. H. J. Brauers, die reeds hoofd van de beroepskern was. 19. Ingebruikneming van de Tweede Haarlemse Huishoud en Industrieschool (Sinnevelt) aan de Delftlaan. In het Huis Van Looy wordt een herdenkingstentoon stelling van werken van Sjoerd de Roos gehouden. 25. De gemeenteraad besluit tot het plaatsen van 225 par-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 176