181 - Huldiging van de wethouders de heren D. J. A. Geluk, W. C. Bakker en W. F. Happé die 25 jaar lid van de gemeenteraad zijn. Slaan van de eerste paal van het nieuwe bedrijf van J. H. Henkes Grafische bedrijven n.v. in de Waarderpolder 18. In het Wethouder Laanplantsoen in Aerdenhout wordt een beeldhouwwerk (liggende vrouwenfiguur) van Char lotte D. van Pallandt geplaatst. 19. Ter gelegenheid van het jubileum (125 jaar) van de Nederlandse Spoorwegen wordt de heer A. T. Arends, chef van het onderhoudsdistrict Amsterdam, elektrische tractie, benoemd tot ridder in de orde van Oranje- Nassau en de heer A. W. Grandia, technisch mede werker, wordt toegekend de eremedaille in goud, ver bonden aan de orde van Oranje-Nassau. 22. Wethouder J. A. Schippers viert zijn 75e verjaardag. In Sociëteit Teisterbant wordt een bijeenkomst gehouden ter ere van de vroegere erepresident Lodewijk van Deijs- sel die 100 jaar geleden geboren werd. 23. Overdracht van het voorzitterschap van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem en omstreken van de heer B. F. Enschedé aan ir. J. Tromp. 25. De Nederlandse Orde van Advocaten congresseert in Haarlem. De directeur van de Havendienst en het Marktwezen, de heer J. H. W. Scholte, 25 jaar in gemeentedienst. 26. Ingebruikstelling van het nieuwe gebouw aan de Kruis weg van de Nederlandse Katholieke Vakvereniging en viering van het 75-jarig bestaan der afdeling Haarlem; de voorzitter, de heer A. van der Veldt, benoemd tot ridder in de orde van Sint Gregorius. De heer G. J. Sorgdrager legt zijn praktijk van huisarts neer. f De heer N. Zuidam, scheepsbouwer. 27. Wegens zijn benoeming aan de Theologische school te Kameroen neemt dr. J. H. Stelma afscheid als predikant van de Hervormde gemeente van Bloemendaal.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 183