182 29. In Salzburg worden de Haarlemse cultuurdagen ge opend; het programma vermeldt een tentoonstelling, concerten en filmvoorstellingen. 30. Inzet van de viering van het 75-jarig bestaan van de voetbalclub „Haarlem" met een vergadering, waarop de heren C. Nagtzaam en drs. B. Kleefstra benoemd worden tot ereleden; het bestuur houdt op 5 okt. een receptie. OKTOBER 1. De E.M.S. (Exploitatie Maatschappij Scheveningen) sluit het Rutecks restauratiebedrijf aan het Stationsplein. Viering van het 25-jarig bestaan van de Psychiatrische voor- en nazorgdienst van de G.G.D. De directeur van het Westelijk rayon van de Twentsche Bank, de heer H. Ledeboer, 40 jaar bij de bank werkzaam. Dr. J. J. Hoff legt na 26 jaar zijn werk als apotheker te Haarlem neer. 3. Ingebruikneming van de vroeger te Amsterdam geves tigde Katholieke bibliotheekcentrale Noord-Holland in de Stoofsteeg. 5. f De heer L. W. Leijns, erelid van de kerkeraad der Waalse gemeente te Haarlem en oud-commissionair in effecten. 6. f Drs. W. Overliese, Bloemendaal, leraar lichamelijke opvoeding. 7. De gemeenteraad voteert een bedrag van ƒ309.000 voor de reorganisatie van de Schoterweg bij de Kleverlaan, besluit de tarieven van de ijsbaan te verhogen en behan delt een door B. en W. samengestelde bouw-nota. Herdenking in de Grote Kerk van het 90-jarig bestaan van het Diaconessenhuis; er bestaat gelegenheid kennis te nemen van de plannen een ziekenhuis in Heemstede te bouwen. Installatie van drs. F. A. Visser als lid van de Provinciale Staten van Noord-Holland.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 184