183 9. Viering van het feit dat 100 jaar in Haarlem middelbaar onderwijs wordt gegeven; ter gelegenheid van het jubi leum verschijnt een boek, getiteld „Ploegen en zaaien", geschreven door de heer G. Wijling. 10. De heer F. J. Wilderink legt zijn praktijk van arts neer wegens zijn benoeming tot bedrijfarts bij de Stichting Federatie van Sociale Werkplaatsen in Zeeland. 12. f De heer V. M. Polak, Aerdenhout, journalist. 16. Installatie van mr. A. J. M. de Groot als kantonrechter te Haarlem. 17. Installatie van mevrouw M. v. d. Wall-Duyvendak uit Haarlem als burgemeester van Geldermalsen. 19. f De heer E. H. Tenckinck, oud-hoofdcommissaris van politie. 24. j" De heer J. Noorduijn, Heemstede, directeur van de Stichting Sociaal Fonds voor de bouwnijverheid. 27. De gemeenteraad stelt ƒ3.400.000 beschikbaar voor riolerings- en bestratingswerken in het industrieter rein. NOVEMBER 5. Opgericht is de Dr. M. J. Prinsenstichting, die tot doel heeft het oprichten en instandhouden van een algemene inrichting voor zwakzinnigen in Noord-Holland met een maximum capaciteit van 600 bedden. 6. In het Stadhuis wordt de eerste van zes bijeenkomsten gehouden voor Haarlemmers die in de loop van het jaar 21 jaar zijn geworden. 7. De heer Th. M. Hoog volgt jhr. C. van Valkenburgh, die om gezondheidsredenen is afgetreden als voorzitter van de Vereniging Haerlem, op. 8. Met een dienst en een receptie wordt de gerestaureerde Waalse kerk in gebruik genomen. 10. j" De heer H. Bruinenberg, directeur van de Grond- verbeterings- en ontginningsmaatschappij Grontmij n.v.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 185