184 18. In de vergadering van de gemeenteraad kondigt de burgemeester de gereedkoming van de 10.000e woning na de bevrijding aan; de vergadering stelt het uitbrei dingsplan Korteweg vast. Officiële ontvangst van Sint Nicolaas. 19. De heer M. Mulders, die 50 jaar werkzaam is bij de n.v. Droste's cacao- en chocoladefabrieken, ontvangt het 75.000e getuigschrift van de Maatschappij voor Nijver heid en Handel. 20. t De heer A. C. te Winkel, administrateur bij het tele foondistrict Haarlem. 23. Slaan van de eerste paal van de Mytylschool aan de Frederik Hendriklaan. 25. Vertegenwoordigers uit Osnabrück, Angers en Haarlem plegen overleg voor het onderhouden van een jumelage op het gebied van onderwijs, sport en jeugd. f De heer S. L. Anholt, arts. 26. In de algemene vergadering van de Noordhollandse Ver eniging Het Witte Kruis wordt besloten met ingang van 1 januari 1966 de naam te veranderen in Groene Kruis. B. en W. geven aan straten in de Europawijk Zuid namen die betrekking hebben op hoofdsteden en belang rijke steden van Europa. 28. Viering van het 25-jarig bestaan van de Koningin Wilhelminaschool (christelijk lager onderwijs) te Over- veen en van het zilveren jubileum van het hoofd der school, de heer R. Stouthamer. 30. f De heer M. Meijers, Spaarndam, oud-raadslid van Haarlem, oud-wethouder van de voormalige gemeente Spaarndam. DECEMBER 1De verbreding van de Westelijke Randweg tussen de Zijl- weg en de Leidsevaart is gereed gekomen. 2. De gemeenteraad benoemt tot opvolger van mejuffrouw

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 186