187 22. Bij zijn aftreden als voorzitter van de afdeling Heemstede van het Witte Kruis wordt aan de heer J. Laeyen- decker, arts, de gouden medaille van Heemstede ver leend. Bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd als directeur van Hout en Plantsoenen wordt de heer J. A. Dorresteijn benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Hij zal worden opgevolgd door de heer J. J. Schipper uit Schiedam. De dubbele Buitenrustbrug is voor het verkeer gereed gekomen. 24. Tijdens een roofmoord door twee jongens van 17 jaar wordt een 60-jarige bewoner uit de Wichersstraat om het leven gebracht. j" De heer H. W. van Baarle, Overveen, oprichter van de Nederlandse Organisatie van Tijdschriftuitgevers en lid van de Persraad. 28. Wethouder W. F. Happé slaat de eerste paal van het gebouw voor Openbare Werken aan het Zuider Buiten Spaarne. 30. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de bureelchef van het parket van de Officier van Justitie, de heer L. A. de Regt afscheid; zijn opvolger is de heer J. Bilkes. 31. Dr. O. H. Dijkstra verlaat wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd de gemeentedienst als hoofd van het laboratorium van de Gemeentelijke Genees kundige en Gezondheidsdienst. Bij Koninklijk Besluit is wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd eervol ontslag verleend als hoofdinspecteur van de belastingen de heer H. Schuur man te Heemstede.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1964 | | pagina 189