KRONIEK VAN HAARLEM 1965 JANUARI 7. De heer M. C. van Hall, Aerdenhout, voorzitter van het Hospitaalkerkschip „De Hoop". 8. Bij de huldiging van de musicus de heer Jos. de Klerk ter gelegenheid van zijn tachtigste verjaardag wordt mededeling gedaan dat het Haarlems Dagblad de Jos. de Klerkprijs voor muziek heeft ingesteld, (zie 10 okt.) Opgericht is de Stichting Winkelcentrum Haarlem die trachten zal het plan tot stichting van een grootwinkel centrum in Schalkwijk te verwezenlijken (zie 24 febr.). 11. f De heer P. J. van Egmond, kunstschilder. 12. t De heer J. A. Schippers, wethouder van Haarlem (zie 3 februari). 15. j" De heer A. van Driel, oud-directeur van de Gemeente- Reiniging en het Distributiekantoor en oud-wethouder. 16. Leggen van een herinneringssteen van de Gereformeerde Pelgrimkerk nabij de Pijlslaan (zie 28 oktober). f De heer J. W. Wessels, vroeger explicateur in bios copen. 21. Ds. J. O. Norel, Bloemendaal, .directeur van de Ver eniging Kinderzorg in Noord-Holland, 25 jaar hervormd predikant (zie 25 mei). "f De heer A. G. Bieshaar, oud-voetballer van „Haarlem" en oud-speler van het Nederlands elftal. 23. "f De heer E. Kupers, Bloemendaal, oud-voorzitter van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (N.V.V.). 25. Ingebruikneming van het eerste deel van het Vrouwen verpleeghuis van het ziekenhuis Sint Joannes de Deo, waar later 140 vrouwelijke patiënten, 45 kinderen en 20 baby's verpleegd worden (zie 20 november). Vlaggen hangen halfstok ter herdenking van de op 24

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 110