110 4. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot notaris (in de va cature wijlen L. Cassée) de heer J. W. J. Hallo, kandidaat-notaris in Baarn. f De heer S. Prins, secretaris van het district Kennemer- land en lid van het hoofdbestuur van de Nederlandse Bridgebond. 6. "f Dr. J. F. Obermayr, oud-directeur van de zomer- academie voor organisten. 7. Herdenking van het 350-jarig bestaan van de Evan gelisch Lutherse kerk aan de Witte Herenstraat. 8. "f Mevrouw M. Maarschall-Komin, oud-lid van de gemeenteraad. 16. f Mr. P. F. J. de Kok, Aerdenhout, firmant van Van Hope Co te Amsterdam. 19. Officiële ingebruikneming van het tijdelijk verpleeghuis „Boerhaave" in Schalkwijk. 20. Slaan van de eerste paal van de r.k. kerk „Moeder van de Verlosser" in de parochie Boerhaavewijk in Schalkwijk. 24. De gemeenteraad benoemt tot opvolger van de heer J. A. Schippers als wethouder van Volkshuisvesting de heer W. van Liemt, stelt een bedrag van 129.000 be schikbaar voor de restauratie van het Cavaillé orgel in het Concertgebouw (zie 4 nov.), spreekt zich uit voor de Stichting van een winkelcentrum in Schalkwijk en besluit een lening van 5.000.000 aan te gaan met de Rijkspost spaarbank. 25. De Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap" viert het 135-jarig bestaan en het feit dat 75 jaar geleden het predicaat koninklijk werd verleend, met een concert (zie 10 dec.). Wegens zijn benoeming tot burgemeester van Leiden neemt Mr. G. C. van der Willigen afscheid als burge meester van Haarlemmermeer. 26. Bij zijn afscheid als secretaris van de directie van het Provinciaal Elektriciteitsbedrijf Noord-Holland wordt de heer F. C. Hage bevorderd tot officier in de orde van Oranje-Nassau (zie 1 mei).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 112