Ill 27. t De heer P. H. van Essen, wethouder van Haarlemmer- liede en Spaarnwoude, lid van de Provinciale Staten van Noord-Holland en aannemer. MAART 2. Slaan van de eerste paal van de Rudolf Stemerschool (voor gewoon lager en voor uitgebreid lager onderwijs) in Schalkwijk. 7. Mr. G. A. van der Brugghen, oud-administrateur van de Provinciale Griffie van Noord-Holland. 9. f De heer Gé Michels, musicus. 10. Ter herdenking van de sportpionier W. H. („Pim") Muiier, die 100 jaar geleden geboren werd, wordt bij het Pim Muliersportpark het naambordje „Pim Mulier- weg" onthuld. Inwoonsters van Bloemendaal beginnen met het knopen van een vloerkleed dat in het najaar 1966 bij de ingebruik neming van het raadhuis aan de Bloemendaalseweg zal worden aangeboden. 12. In het Bisschoppelijk Museum wordt een tentoonstelling van religieuze kunst van Gene Eggen gehouden, j Ds. A. Bos, predikant van de Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt). 15. f De heer J. J. H. Vrijdaghs, chirurg. 17. De gemeenteraad neemt een motie aan, waarin veront rusting wordt uitgesproken over de vestiging van een petrochemische industrie in en nabij Amsterdam (zie 29 okt.), bekrachtigt een verzoek van regenten van het Sint Elisabeths Gasthuis om een lening aan te gaan van ƒ4.000.000 voor aankoop van grond en de eerste fase van de bouw van een ziekhuis in Schalkwijk (zie 22 sept.). 18. Op het terrein van de Gemeente Reiniging wordt een vuilvermalingsinstallatie in gebruik genomen. 21. f De heer H. Korringa, Heemstede, architect van ker ken en scholen en van de restauratie van de Grote Kerk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 113