113 j" De heer W. B. van Reijnen, oud-secretaris van de Nederlandse Maatschappij van Nijverheid en Handel. 10. f Mr. H. van der Poll, gerechtssecretaris bij het kan tongerecht en secretaris van het Haarlems Comité van nationale feesten. 14. Herdenking van het 50-jarig bestaan van de Hervormde gemeente Schoten (Haarlem-Noord). 16. t Mr- F- J. J- C. M. van Meerwijk, Heemstede, direc teur van het district west van de Algemene Bank Neder land n.v. 17. f Mejuffrouw A. Kuypers, onderwijzeres aan de Ds. M. G. Blauwschool voor christelijk b.l.o. 18. Met een internationaal paastoernooi viert de hockey club B.M.H.C. in Bloemendaal het 70-jarig bestaan. 19. Drieduizend jongeren nemen in Haarlem deel aan een jeugdviermg van het eeuwfeest van het Leger des Heils. 25. Wegens zijn vertrek naar Hilversum neemt dr. O. Jager afscheid als predikant van de Gereformeerde kerk van Haarlem-Noord. 26. De Nederlandse Organisatie voor Zuiverwetenschappe- lijk Onderzoek heeft de heer C. van Dijk, in zijn kwali teit van directeur van de Haarlemse Stadsbibliotheek een subsidie verleend voor een onderzoek naar de uitvinding van de boekdrukkunst, of anders gezegd naar de Neder landse prototypografie, waaronder de oudste produkten van de boekdrukkunst worden verstaan. 27. B. en W. besluiten het gedeelte van de Kleverparkweg tussen de Brederodestraat en de Kleverlaan en de Brede- rodestraat Verspronckweg te noemen. 28. De gemeenteraad besluit de Vleeshal niet in te richten als voorlichtingscentrum voor het aardgas (zie 12 juli), een krediet van ƒ20.000 beschikbaar te stellen voor een onderzoek bij Openbare Werken door een efficiency- bureau en een krediet van f 400.000 voor restauratie werkzaamheden in Tuinwijk-zuid. 29. De gemeentebesturen uit Haarlem en omgeving hebben besloten tot het vormen van een Intergemeentelijk

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 115