114 samenwerkingsorgaan voor Zuid-Kennemerland (zie 7 dec.). Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana zijn uit Haarlem en omgeving onderscheiden: Ridder Orde Nederlandse Leeuw: mr. J. H. J. Hoog, Haarlem, kantonrechter te Amsterdam; prof. mr. J. A. van Praag, Bloemendaal, hoogleraar aan de Gemeente Universiteit te Amsterdam; ir. J. Volkers, Heemstede, hoofd van de Deltadienst; P. R. Bentz van den Berg, Velsen, directeur van de Koninklijke Nederlandse Hoog ovens en Staalfabrieken n.v. Officier in de Orde van Oranje-NassauJ. C. Stuart, Haarlem, notaris; mr. M. van Manen, Heemstede, hoofdadministrateur B, afdelingschef ter provinciale griffie en waarnemend griffier der Staten van Noord- Holland; mr. H. M. van Fenema, Zandvoort, burge meester; F. C. M. van Gurp, Haarlem, hoofdinspecteur- titulair der domeinen, hoofd van de inspectie der do meinen; P. K. Kistemaker, Hoofddorp, voorzitter en be stuurslid van land- en tuinbouworganisaties; M. W. G. Nieuwenhuijs, Aerdenhout, voorzitter van de Stichting Rooms Katholieke Herstellingsoorden. Ridder Orde Oranje-Nassau: mejuffrouw A. J. G. Hochstenbach, Santpoort (zuster Maria Theodora) directrice van het Instituut „St. Rafaël"; mejuffrouw A. C. Laane, Bloemendaal, (zuster Maria Ignatia), oud-directrice van het R.K. Observatiehuis „Maria Immaculata"; J. de Nie, Haarlem, directeur van het Gereformeerd of Burgerweeshuis; H. J. Verkouw, Heemstede, administrateur B ter Provinciale Griffie van Noord-Holland; mr. J. A. van der Steen, Haarlem, algemeen secretaris van de Nederlandse Katholieke Aannemers- en Patroonsbond; H. N. L. Hoomans, Haarlem, gezagvoerder bij de n.v. Koninklijke Paket- vaart-Maatschappij; H. J. Beukman, Heemstede, direc teur van G. de Vries en Zonen n.v. te Amsterdam; A. P. C. Gulickx, Haarlem, Jid van het dagelijks bestuur

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 116