115 van de Nederlandse Katholieke Bond van werknemers in de agrarische bedrijfstakken. 30. f Mr. B. Slingenberg te Loosdrecht, vroeger advocaat in Haarlem. MEI 1. j" De heer F. C. Hage, oud-directie-secretaris van het P.E.N. 2. t h)s. G. H. van Willenswaard, hervormd predikant te Santpoort. 4. De toneelspeler Rob de Vries opent in de Vis- en Vlees hal de tentoonstelling De jaren '40'45". 6. Dé gemeenteraad van Haarlemmermeer besluit zo nodig 100 in plaats van 50 ha grond beschikbaar te stellen als de Technische Hoge School in deze omgeving wordt ge bouwd (zie 9 juni). Oprichting van een stichting Haarlems Poliklinisch Revalidatiecentrum. 7. De directrice van de Haarlemse Huishoud- en Industrie school, mejuffrouw J. C. van der Kuy, is 40 jaar bij het nijverheidsonderwijs werkzaam. 9. Het echtpaar G. van Rosmalen-Casteleyns in Heem stede ontvangt ter gelegenheid van het 70-jarig huwelijks feest een taart van Koningin Juliana. Viering van het 60-jarig bestaan van de afdeling Haar lem van de Nederlandse Katholieke Bond van Vervoers- personeel. Ds. F. W. Boers neemt wegens zijn leeftijd afscheid als voorganger van de afdeling Bloemendaal van de Neder landse Protestantenbond (zie 11 juli). 10. Op de Koudenhorn en in de voormalige kazerne houdt de Haarlemse politie een verkeersweek. 14. Ter gelegenheid van het congres van de Algemene Ver eniging van Nederlandse reserve-officieren geeft de Koninklijke Militaire Kapel een concert op de Grote Markt.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 117