116 De burgemeester van Haarlem met echtgenote en een deputatie brengen een bezoek aan Angers, met welke stad een jumelage is aangegaan. 15. De Sint Theresiaschool aan de Kleine Houtweg 50 jaar. De r.k. sportvereniging „Onze Gezellen" en de r.k. Atletiekvereniging „Holland" bestaan 40 jaar. 16. Pastoor E. A. S. M. Duyn van de Pauluskerk in Haarlem zuid-west, 25 jaar priester, evenals pastoor H. Beek van de parochie aan de Rijksstraatweg. 17. Ingebruikneming van de eerste r.k. kleuterschool in de Boerhaavewijk. 21. Officiële ingebruikneming van het gemeentelijk zwem bad in Heemstede. 22. De Haarlemmer dr. P. H. Schroder neemt in Arnhem afscheid als secretaris van de Maatschappij Tot Nut van 't Algemeen wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar. 23. Wegens vertrek naar Hilversum neemt ds. J. J. Rebel afscheid als predikant van de Christelijk Gereformeerde kerk van Haarlem-Noord. 25. Dr. J. O. Norel te Bloemendaal, directeur van „Kinder- zorg in Noord-Holland" aanvaardt het beroep naar de hervormde gemeente van Zetten, om werkzaam te zijn bij de Heldringgestichten aldaar. 26. De gemeenteraad stelt het uitbreidingsplan Dl van Schalkwijk vast (zie 21 juli) en benoemt tot rector van het Stedelijk Gymnasium drs. R. van Amerongen, die reeds aan het gymnasium verbonden was. 28. In Haarlem wordt een driedaags nationaal goochel- congres gehouden. JUNI 1. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot commissaris van politie te Haarlem de heer C. van Marion, thans hoofd inspecteur.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 118