117 2. Ingebruikneming van een nieuw kantoor van de Nuts- spaarbank in het voormalige bankgebouw van Pierson, Heldring en Pierson aan de Zijlstraat. 9. Plaatsing van de eerste spant van de sporthal. Wethouder D. J. A. Geluk stelt de openbare Kleuter school „Wolkewietje" in de Boerhaavewijk in gebruik. De gemeenteraad verleent een bijdrage van 10.000 aan de Stichting Technisch Hoger Onderwijs voor Noord-Holland, die zich bezig houdt met activitei ten de 4e T.H. in Haarlem te vestigen (zie 21 sept.) en stelt ombouwtarieven voor gastoestellen vast (zie 12 juli). 12. f De heer H. J. M. Bartels, oud-apotheker, oud-hd van de gemeenteraad en erevoorzitter van Sint Jacobs Godshuis. 13. Mejuffrouw ds. W. H. Buys wordt in Zandvoort be vestigd als predikante van de hervormde kerk voor het verrichten van buitengewone werkzaamheden in het Diaconessenhuis in Haarlem. 14. Viering van het 50-jarig bestaan van de Katholieke Land- en Tuinbouwbond met een tentoonstelling „De landman en de muze" in de Vishal en een bijeenkomst in het Concertgebouw; de bisschop der r.k. kerk van Haarlem ontvangt een bedrag van ƒ10.000 en de ge meente Haarlem een bedrag voor aankoop van een kunstwerk. 15. De heer S. Koster neemt wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar afscheid als hoofdredacteur van Haarlems Dagblad en wordt opgevolgd door de heer J. L. Lodewijks, tot dusver adjunct-hoofdredacteur. Bij de aanbesteding door de gemeente van het maken van beton- en bouwwerken van de rioolwaterzuiverings installatie in de Waarderpolder is de n.v. Aannemings bedrijf M. van Dijk uit Gorinchem de laagste inschrijl- ster met 9.212.000 (zie 11 nov.). 16. Ingebruikneming van het bejaardentehuis „De Rijp m Bloemendaal.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 119