118 19. Viering van het gouden jubileum van de Hartenlust- school in Bloemendaal. Officiële ingebruikneming van de openbare kleuterschool „Pinkeltje" aan de Frankrijklaan in Schalkwijk. 21. De oud-burgemeester van Bloemendaal, jhr. mr. G. J. A. den Tex, legt een herinneringssteen voor het nieuwe raadhuis van Bloemendaal. 25. Installatie van mr. Reeling Brouwer als vice-presi dent van de Haarlemse rechtbank. Ingebruikneming van het gerestaureerde orgel in de Waalse kerk. 26. Het complex volkstuinen in Schalkwijk wordt in gebruik genomen. 27. Ds. H. C. Boonstra doet zijn intrede als predikant van de hervormde gemeente van Haarlem (wijk oost). 28. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de heer S. Daum afscheid als voorzitter van de Raad van Arbeid; zijn opvolger is mr. dr. J. D. J. E. van den Berg, werkzaam op het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Na het bekend worden van de verloving van Prinses Beatrix met de heer Claus von Amsberg wordt onder leiding van het Centrum-comité van het Haarlems comité van Nationale feesten een défilé voor de burge meester gehouden (zie 8 sept.). 29. Bij zijn afscheid als directeur van het kantoor Haarlem van de bankiersfirma H. Oyens en Zonen n.v. wordt de heer P. Ingwersen uit Heemstede benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. JULI 1. Benoemd tot hoogleraar Romeins recht aan de Katho lieke Universiteit van Nijmegen mr. dr. G. C. J. J. van den Bergh te Haarlem; later neemt hij afscheid als lid van de gemeenteraad (zie 12 nov.).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 120