119 3. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd nemen de leerkrachten van de Kennemer Schoolgemeen schap te Overveen, mejuffrouw drs. B. Postma, ir. J. Quaadgras, mr. L. S. Römelingh en drs. W. Haanstra, afscheid. 4. Ds. J. Boerma uit Oost- en Midwoud wordt bevestigd tot predikant van de hervormde gemeente van Bloemen- daal. De heer M. A. Reinalda, 's-Gravenhage, oud-burge meester van Haarlem, oud-commissaris der Koningin in de provincie Utrecht, oud-directeur van H. D. Tjeenk Willink's Uitgeversmaatschappij. 5. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de heer K. Gorter afscheid als rector van het Lourens Gosterlyceum. Ingebruikneming van de speeltuin „Burcht Ter Cleeff" aan de Van Dortstraat. De ledenvergadering van de voetbalclub R.C.H. (Racing Club Haarlembesluit de naam te veranderen in Racing Club Heemstede. 6. De Zweed Anders Bondeman wint het jaarlijks inter nationaal orgelconcours in de Grote Kerk (zie 11 juli). 8. Mevrouw Jo Vincent neemt afscheid als zanglerares van de Toonkunst-muziekschool aan de Nieuwe Gracht. 11. Intrede van ds. B. van Ginkel uit Amsterdam als voor ganger van de afdeling Bloemendaal van de Neder landse Protestantenbond. Minister mr. M. Vrolijk opent tijdens een bijeenkomst in de Waalse Kerk de elfde zomeracademie voor orgel. 12. Viering van het gouden jubileum van de Aan- en Afvoer- troepen van de Koninklijke Luchtmacht in de Ripperda- kazerne. 12. Wethouder W. C. Bakker stelt in een winkel aan de Zijlstraat het voorlichtingscentrum voor aardgas in ge bruik (zie 4 nov.). 13. Plaatsing in de Lepelstraat van het beeldhouwwerk „Steekspel op 't Sant" van Eric Claus.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 121