124 24. Het gemeentebestuur ontvangt officieel ten stadhuize de leden van de softbalafdeling van H.H.C. ter gelegenheid van het behalen van het kampioenschap van Nederland. OKTOBER 3. f De heer P. Dekker, Bennebroek, journalist en redac teur van het weekblad van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. 5. f Mr. A. H. van den Berg, subsituut-griffier van het gerechtshof in Amsterdam en erelid van de Koninklijke Voetbalclub H.F.C. B. en W. benoemen met ingang van 1 november tot directeur van de Stadsschouwburg en van het Gem. Concertgebouw mr. C. P. Lohr uit Amsterdam. 7. Het jaarlijks Congres van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij tot bevordering der geneeskunst wordt dit jaar te Haarlem gehouden. 8. De speeltuinvereniging „Het Oosterkwartier" 40 jaar. 9. Viering van het 40-jarig bestaan van het R. K. Stedelijk Gemengd Koor te Haarlem. 10. De Haarlemse musicus Jos de Klerk wordt ereburger van zijn geboorteplaats Merksem bij Antwerpen. 11Slaan van de eerste paal van het nieuwe Sint Elisabeths Gasthuis in Schalkwijk. 13. De gemeenteraad besluit tot oprichting van de Stichting Stadsschouwburg en Concertgebouw, stelt de tarieven van het aardgas vast, besluit tot deelname in een vennootschap tot levering van aardgas in de zeven gemeenten van Zuid-Kennemerland, verhoogt met in gang van 1 december de watertarieven met drie cent per kubieke meter, aanvaardt het recreatieplan voor de Mooie Nel en keurt een verordening goed, waarbij de opticiënswinkels op maandag gesloten moeten zijn; installatie van de heer Joh. de Wijs als lid van de raad. Ter gelegenheid van het congres van het Vrijwilligers

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 126