129 •j" De heer J. van Gelderen, Overveen, onder-comman dant van de Bloemendaalse brandweer. 4. De directie van het weekblad „Panorama trekt de reeds gedrukte uitgave voor 11 december in, omdat de re dactie een artikel over de heer Claus von Amsberg heeft gepubliceerd, waarmee de directie het niet eens is. 7. Tijdens de behandeling van de gemeentebegroting 1966 voorspelt wethouder W. F. Happé in de vergadering van de gemeenteraad, dat Zuid-Kennemerland in het jaar 2000 425.000 inwoners zal tellen; de vergadering aan vaardt een motie, waarin aangedrongen wordt op ver dere samenwerking in Zuid-Kennemerland en het op stellen van een gemeenschappelijk structuurplan. 8. j" Mr. F. Vorstman, oud-leraar aan de Hogere Tech nische School en oud-voorzitter van de inmiddels op geheven vereniging „Geloof en Wetenschap". 10. De Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap" neemt het gerestaureerde gebouw aan de Jansstraat in gebruik; de erevoorzitter, burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers, biedt een trofeeënkast aan. Dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk treedt af als voorzitter van de Hollandsche Maatschappij der Weten schappen en wordt opgevolgd door jhr. mr. C. C. van Valkenburg. 11. De Provinciale Vereniging „Oranje-Groene Kruis" opent een nieuw kantoor aan de Frans Halsstraat 1. 14. j De heer S. B. Drijber, Bloemendaal, rustend arts. 15. In de vergadering van de Reclasseringsraad neemt mr. C. Blankevoort wegens overschrijding van de 70- jarige leeftijd afscheid als lid na bijna 40 jaar in dit college te hebben zitting gehad. j De heer G. Krom, vroeger speler in het Nederlands voetbalelftal en in het eerste elftal van R.G.H. 16. De minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Orde ning, drs. P. C. W. H. Bogaers, installeert in het gebouw der Provinciale Griffie de Planologische commissie voor Noord-Holland; tevens wordt het feit herdacht dat een

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1965 | | pagina 131