- 184 sportstad 1965 uitgeroepen; burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers neemt een beker in ontvangst en later worden sportlieden die aan het succes hebben meegewerkt in het Stadhuis ontvangen. 17. Het gemeentebestuur besteedt aan de bouw van 40 pak huizen op de nieuwe groente- en fruitmarkt aan de Oude- weg; van de 62 inschrijvers is de n.v. Aannemingsbedrijf Naarden de laagste met f. 1.242.000. "("Mr. P. Fuhri Snethlage, oud-directeur van de Nuts- Spaarbank. t Dr- J°s Vandervelden, Blocmendaal, oud-directeur van de r.k. Leeszaal in Haarlem. 18. Pastoor B. Voets, pastoor van de parochie H. Pastoors van Ars in Schalkwijk benoemd tot pastoor van de pa rochie H. Bonifacius in Amsterdam; pastoor W. J. Cor nel volgt hem op in Haarlem. j" Mr. B. J. Lambers, Heemstede, advocaat en procureur. 19. De gemeenteraad besluit als tijdelijk parkeerterrein in te richten het terrein waar vroeger de schouwburg aan de Jansweg stond en als definitief terrein een gedeel te van de grond aan de Leidsevaart waar vroeger een boterfabriek stond; verkoop van de woning Bakenessergracht 67 voor f. 15.000, waarin later het atelier van Frans Funke ge vestigd zal wordenvoorts aanvaardt de vergadering het verkeersplan voor de binnenstad dat onder meer inhoudt dat de Grote Markt wordt gereorganiseerd en bestemd zal worden voor de weekmarkten (zie 20 juni). j" De Heer J. J. Gerstel, Heemstede, kunstschilder en historicus. 20. Besloten is de collectie van het Bisschoppelijk Museum in de toekomst onder te brengen in het Aartsbisschoppelijk museum in Utrecht. 22. In het Huis van Looy wordt een expositie gehouden van werken van de 70-jarige P. C. Kloes. 25. Om gezondheidsredenen legt de heer George Robert de leiding neer van de C.O.V., de Christelijke Oratorium Vereniging.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 186