- 185 27. De gemeenteraad van Heemstede besluit zich garant te stellen voor leningen van f. 7.500.000 en van f. 5.500.000 voor de bouw van het bejaardencentrum ,,Sint Bavo" en van het bejaardencentrum aan het Heemsteedse Kanaal. 31. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot president van het gerechtshof in Amsterdam mr. J. H. P. E. Mijnssen uit Heemstede, die op 1 juni mr. E. H. F. W. van Schaeck Mathon uit Aerdenhout zal opvolgen, (zie 25 mei) Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd legt mejuffrouw J. D. van der Kuy haar functie van di rectrice van de Haarlemse Huishoud- en Industrieschool aan de Voorhelmstraat neer en zij wordt opgevolgd door mejuffrouw M. J. Poldermans. FEBRUARI 2. Ds. D. Barten uit Appelscha doet zijn intrede als predi kant van de Gereformeerde kerk van Haarlem-Zuid. 3. Vijf preventief gehechten in de gevangenis ontvluchten en worden later aangehouden. 5. Viering 50-jarig bestaan van de voetbalclub D.I.O. Wegens vertrek naar de hervormde gemeente in Voor burg en de benoeming tot voorzitter van de Raad voor de zending neemt ds. A. Oskamp afscheid als predikant van de hervormde gemeente van Heemstede. 14. Ingebruikneming van het bureau van politie van Heem stede. 15. j" De heer C. W. van Assum, Aerdenhout, leraar frans aan de Middelbare Meisjesschool 't Kopje en van het Kenne- mer Lyceum in Overveen. 18. Prof. mr. A. Anema, oud-hoogleraar aan de Vrije Uni versiteit en oud-lid van de Eerste Kamer der Staten-Gene- raal. 19. Ter gelegenheid van de actie „India en honger" wordt in Haarlem binnen twee uur een bedrag van f. 4-6.000 opge haald.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 187