186 20. "f De heer Th. M. Schelling, Delden, oud-gemeentese cretaris van Heemstede. 21. De journalist J. Koolhaas Revers, Overveen, 75 jaar. 22. t De heer F. J. A. Bruins, oud-directeur van het Open baar Slachthuis. De heer M. J. Overzier, Bloemcndaal, oud-admini strateur van de Deli Maatschappij. 26. j" De heer A. D. Huijsman, oud-directeur van de Gra fische Inrichting Joh. Enschedé en zonen n.v. en oud-di recteur van de n.v. Oprechte Haarlemsche Courant, t Dr. Tjebbo Franken, rustend arts en litterator. MAART. 1Installatie van mr. B. Swanenburg als rechter in de Haar lemse rechtbank. 5. Receptie ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan van de gymnastiekvereniging „BATQ". 8. fDe heer C. E. Lindenbergh, Bloemendaal, vroeger huis arts in Haarlem-Noord. 9. j" Mgr. J. A. E. van Dodewaard, bisschop van Haarlem der r.k. kerk. f De heer P. Houtgraaf, oud-ondercommandant van de Bloemendaalse brandweer. 10. Feestelijkheden ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Beatrix en Prins Claus. 15. In het Stadsarchief wordt een tentoonstelling over ,,Het stadsbestuur van 1245 af" gehouden. De heer P. C. van Houten, Haarlem, directeur van de Holland Amerika Lijn, benoemd tot officier in de Kroon orde van België. 16. De gemeenteraad besluit een bedrag van f. 19.400 be schikbaar te stellen voor het treffen van voorzieningen aan het voorpleintje van de Bakenesserkerk, zich ga rant te stellen voor een bedrag van f. 7.000.000, dat re genten van het Sint Elisabeths Gasthuis zullen lenen ten

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 188