187 behoeve van de bouw van een nieuw ziekenhuis in Schalk wijk, waarvan de totale kosten bijna f. 68.000.000 zullen bedragen (zie 12 mei), over te gaan tot ruiling van grond aan de Damstraat ten behoeve van de bouw van een par keergarage en verleent een extra-krediet van f. 222.000 voor de bouw van de sporthal aan de Van Riebeecklaan, waar door de bouwkosten gestegen zijn tot f. 2.598.400 (zie 26 dec.). De heer Th. J. H. Verhoeven, Heemstede, neemt af scheid als directeur van de n.v. Hollandse Draad- en Ka- belfabriek n.v. in Amsterdam (zie 6 sept.). 21. Wethouder W. van Liemt plaatst het eerste element van de eerste woning in het nieuwe plan Schalkwijk D. 23. Verkiezing van leden van de Proviciale Staten (zie 1 juni) De 103-jarige A. L. G. Beekman, Heemstede, oud-leraar aan de Rijkskweekschool voor Onderwijzers te Haarlem, overlijdt. 28. "j* De heer H. G. Cannegieter, journalist-letterkundige. 30. De N.Z.H. stelt een nieuwe stadsautobus officieel in ge bruik. 31. Verschenen is een nieuw foüffioek van Haarlem. APRIL 1. Opening van de commando-bunker van de Bescherming Bevolking aan de Zeeweg in Overveen (zie 10 oktober). 5. In de Europawijk van Schalkwijk wordt de Laan van Pa rijs omgedoopt in Angerslaan en de Laan van Berlijn in Osnabriicklaan (zie 7 mei). 6. De gemeenteraad besluit tot het stichten van een depen dance van het Karei van Manderlyceum in Schalkwijk. 13. f De heer A. W. Roggeband, erelid van de Haarlemse Cricketbond en een bekende figuur in kringen van de vrijwillige brandweer. 15. Officiële ingebruikneming van het gerestaureerde en uit gebreide Provinciehuis aan de Dreef (zie 10 okt.).

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 189