189 Rijnsburg; K. G. Boon, Aerdenhout, directeur van het Prentenkabinet te Leiden; W. Dooijes directeur van het Centraal Instituut voor de Opleiding voor Sportleiders te Overveen; ir. F. W. D. C. van Hattum, Bloemendaal, directeur van de n.v. Van Hattum en Blankevoort; G. Pot, Lisse, hoofdadministrateur van de afdeling Wegver voer van het directoraat-generaal van het Verkeer. Ridder Oranje-Nassau: H. A. J. Drost, Heemstede, pas toor der r.k. kerk; G. A. J. H. Randag, Overveen; P. Zegwaart, Heemstede, lid van de gemeenteraad; J. van Linsghoten, Heemstede, conrector van het christelijk lyceum „Marnix van Sint Aldegonde", Haarlem; mejuf frouw J. C. van der Kuij, Haarlem, oud-directrice van de Eerste Haarlemse Huishoud- en Industrieschool; Tj. D. Smit, Haarlem, oud-administrateur van de centrale bibliotheek der Vrije Universiteit te Amsterdam; T. A. G. Bakker, Haarlem, hoofdcontroleur a van 's rijks be lastingen ter inspectie van de directe belastingenN. Sta pel, Haarlem, technisch hoofdambtenaar bij de Rijks waterstaat; R. Faubel, Bloemendaal, afdelingschef bij de Koninklijke Nederlandse StoombootmaatschappijC. F. L'effelaar, Heemstede; A. J. van Walraven, Bloemen daal, hoofdingenieur bij de Hoogovens; C. C. Kuiper, Heemstede, gewestelijk hoofd van de algemene inspectie dienst van het ministerie van Landbouw en VisserijJ. J. M. Sens, Haarlem, penningmeester van de Ned. Kath. Bond van werknemers in de agrarische bedrijfstakken; J. A. A. Verbeek, Haarlem; J. H. Kuijt, Haarlem, hoofd van het produktiebureau van de Grafische Inrichting Joh. Enschedé en Zonen n.v.; A. van Dobbenburgh, Zand- voort, lithograaf; H. Kwekkeboom, Haarlem, voorzitter van de Federatie van danslerarenorganisatiesdr. R. Lo- rentz, Haarlem, bibliothecaris bij Teylers Stichting; D. Rookhuiszen, Haarlem, penningmeester van de Stich ting Bijzondere Sociale Zorg en Maatschappelijk Buurt werk.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 191