190 MEI 1. f De heer J. M. André de la Porte, directeur van de Verkoop-associatie Enci-Cemij-Robur n.v., bestuurslid van de Stichtingsraad van het Noordhollands Philharmo- nisch Orkest en voorzitter van de Vereniging van vrien den van dit orkest. f De heer O. Th. Dantuma, vroeger een bekend kan toorboekhandelaar in de Zijlstraat en bestuurslid van de Zijlstraatvereniging. 5. "f De heer A. Jacobson, Aerdenhout, firmant van de Drukkerij Jacobson en lid van de gemeenteraad van Bloemendaal. 6. Bij zijn afscheid als voorzitter van de R.K. bond van landarbeiders „Sint Deusdedit" wordt de heer C. J. van der Ploeg pauselijk onderscheiden (ridder in de orde van Gregorius de Grote) en benoemd tot erevoorzitter van de bond. 7. In Schalkwijk worden mede ter gelegenheid van de Eu- ropaweek de naambordjes „Laan van Osnabrück" en „Laan van Angers" onthuld en des avonds spreekt de mi nister van Landbouw en Visserij, mr. B. W. Biesheuvel, in het Concertgebouw. 11. Benoemd tot kantonrechter te Haarlem mr. B. M. Keu len, thans kantonrechter in Sneek. t De heer J. J. Westenburg, Loenen, vroeger arts in Bloemendaal. 12. Ingebruikneming van het Zusterhuis van het Sint Elisa beths Gasthuis aan de Boerhaavelaan in Schalkwijk. 14. Bij zijn afscheid als voorzitter van de Hollandsche Maat schappij der Wetenschappen wordt dr. J. E. baron de Vos van Steenwijk uit Aerdenhout, een geschilderd por tret van prof. Sierk Schroder aangeboden. 18. De gemeenteraad besluit het doödlopend deel van de Nassaustraat te verkopen aan de n.v. Drukkerij De Spaar- nestad, grond in de Waarderpolder te verkopen aan de Koninklijke Handelmaatschappij voorheen Boeke en

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 192