191 Huidekoper n.v. (8.918 m2 voor f. 338.884) en n.v. Tim mer- en Meubelfabriek „Schalkwijk" (600 m2 voor f. 15.000) en keurt een voorstel goed tot opheffing van de automarkt. 19. Viering van het 75-jarig bestaan van de Haarlemse Brandblussersvereniging „De Tien". 20. Ingebruikneming van de Krelageschool voor lager tuin- bouwonderwijs. 23. Heien van de eerste paal voor een Wijkcentrum in Schalkwijk. f Jhr. A. van de Poll, Noordwijk aan Zee, vroeger wet houder van Heemstede. Benoemd tot hoogleraar aan de Universiteit in Utrecht om onderwijs te geven in medische fysiologie dr. P. A. Biersteker uit Aerdenhout. 25. De Goede Herder- (gereformeerde) kerk aan de Spaarn- rijkstraat vernieuwd en uitgebreid. Provinciale Staten aanvaarden de door Gedeputeerde Sta ten samengestelde nota „Drie miljoen Noordhollanders". Wegens het bereiken van de leeftijd van 70 jaar meent mr. E. H. F. W. van Schaeck Mathon uit Aerdenhout af scheid als president van het Gerechtshof in Amsterdam MR. J. H. P. E. Mijnssen uit Heemstede volgt hem op. 26. Officiële ingebruikstelling van de Katholieke L.T.S. „Sint Petrus" aan de Prins Bernhardlaan. j- De heer W. H. Horsman, tekenaar. 27. De heren drs. W. A. van der Donk en mr. W. Wester- mann hebben zich niet kandidaat gesteld voor de Pro vinciale Staten en nemen afscheid als leden van Gedepu teerde Staten (zie 1 juni). 29. Pastoor A. A. Trouwborst van de Sint Liduinaparochie in Haarlem-Noord is 40 jaar priester; de parochianen bieden klokken aan voor de kerk. 31. Viering van het vijftigjarig bestaan van de Chr. Da Cos- ta-kweekschool in Bloemendaal. f De heer J. Schipper, voorzitter van de Volkstuinders- vereniging „Ons Buiten".

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 193