192 JUNI 1. In de vergadering van de Provinciale Staten worden tot nieuwe leden van het college van Gedeputeerde Staten gekozen de heren mr. J. Roelse, Hilversum (Partij van de Arbeid) en Th. Laan, Hem, (K.V.P.). Bij de verkiezingen voor de gemeenteraad worden de vol gende resultaten bereikt: Partij van de arbeid 11 (15) ze tels; K.V.P. 10 (11) zetels; C.H.U. en A.R. 5 (5) zetels; Boerenpartij 5 (nam aan de vorige verkiezingen niet deel); V.V.D. 5 (5); P.S.P. 2 (3); C.P.N. 1 (1) (zie 31 aug.). 2. De Staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezond heid dr. A. J. H. Bartels stelt de uitbreiding van Merck Sharp and Dohme in de Waarderpolder in gebruik. 4. j" De heer H. van Alphen, oud-burgemeester van Zand- voort. 5. Pastoor H. W. van Sghie van de parochie Sint Joannes de Doper aan de Amsterdamstraat 40 jaar priester. 7. Deken dr. Th. H. J. Zwartkruis zegent de „Moeder van de Verlosserkerk" in Schalkwijk in (zie 26 nov.). De heer J. Kramer, oud-hoofd van de Van Zeggelen- school en erelid van de Friese Vereniging „Gysbert Ja- pix". Voor het eerst wordt in de Niels Finsenstraat in Schalk wijk een weekmarkt gehouden; begonnen wordt met 42 kramen. 8. Ingebruikneming van de Grafische School aan de Grie kenlandlaan. 12. De hervormde gemeente van Spaarndam houdt in de zo mermaanden in de dorpskerk „onderweg-kerkdiensten" voor automobilisten. 15. Ir. A. P. Lindenbergh, adjunct-directeur van het P.E.N., veertig jaar in overheidsdienst, benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 16. De gemeenteraad van Bloemendaal besluit tot verkoop van de villa „De Nagtegaal", waarin het raadhuis geves-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 194