194 29. De gemeenteraad besluit het krediet voor de bouw van een kantoorgebouw van Openbare Werken aan het Zui- der Buiten Spaarne te verhogen met f. 571.000 tot f. 5.162.000, tot reorganisatie van het middelbaar en voorbereidend hoger onderwijs over te gaan door de op richting van de Scholengemeenschap, waarvan de Th. M. Ketelaarschool en het Karei van Manderlyceum deel zul len uitmaken. JULI 1. Installatie van de heer A. Nawijn uit Olst als burge meester van Zandvoort, die de afgetreden mr. H. M. van Fenema opvolgt. 2. Onthulling van het door Mari Andriessen gemaakte kunstwerk de Kleine Johannes in het Frederikspark ter- nagedachtenis van Frederik van Eeden. In de Vleeshal wordt een tentoonstelling van kunstwer ken gehouden, gemaakt in opdracht van de gemeente voor een aantal scholen en gebouwen. 6. De Fransman André Isoir wint het jaarlijkse improvisa tieconcours orgel in de Grote Kerk. 19. Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot vice-president van de Haarlemse rechtbank mr. J. Ph. Mullemeister, die reeds rechter was. Installatie van mr. G. H. Zweers als rechter bij de Haar lemse rechtbank. 21. t De heer P. Ingwersen, Heemstede, oud-directeur van H. Oyens en Zonen n.v. 22. De heer J. C. M. J. Bierboom, president-commissaris van De Hout- en Steenwerf. 25. Benoemd tot notaris (vacature wijlen Th. A. J. M. van Eijck) de heer M. J. A. Lohman, thans kandidaat-notaris. 28. j" De heer J. B. Möllenkamp, oud-directeur van de Mid delbare Meisjesschool 't Kopje te Bloemendaal.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 196