200 22. Viering van het 50-jarig bestaan van de Heemsteedse Polo Club. 25. Viering van het 50-jarig bestaan van de afdeling Haarlem van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. 26. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar meent de economisch directeur van de provinciale ziekenhuizen, de heer J. A. Valk, afscheid; een opvolger wordt niet be noemd. Ter gelegenheid van de Kinderboekenweek wordt in de Vishal een tentoonstelling van tekeningen over sprookjes gehouden. Viering van het 75-jarig bestaan van de Christelijke Kleu terschool aan de Barendsestraat en huldiging van de hoofdleidster, mejuffrouw H. E. Schild die 40 jaar bij het onderwijs werkzaam is. 27. De eerste patiënten voor de „Cruquiushoeve" van ,,Meer en Bos" (inrichting tot verpleging van lijders (essen) aan vallende ziekte) nemen hun intrek. 28. j" De heer G. J. A. van Asch, oud-administrateur van de Provinciale Griffie en secretaris-penningmeester van de polder Velserbroek. 29. Officiële ingebruikneming van het r.k. bejaardencentrum „Sint Jacob in de Hout"; het centrum is ontstaan uit een fusie van „Sint Jacobs Godshuis" aan de Hagestraat en de Stichting Pius XII. 30. Bij zijn afscheid als predikant bij de Gereformeerde kerk van Heemstede wordt dr. A. Dondorp benoemd tot rid der in de orde van Oranje-Nassau. Herdenking van het feit dat de Sint Raphaëlkerk in Bloe- mendaal van de Vrije Katholieke kerk 40 jaar geleden in gebruik werd genomen. Tijdens de dienst in de Gereformeerde kerk van Bloemen- daal wordt het feit herdacht dat de kerk 50 jaar geleden als gemeente werd geïnstitueerd. 31. Ingebruikneming van het overdekt gedeelte van het zwembad in Heemstede.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 202