204 2. Ingebruikneming van de Christelijke U.L.O. „De Eiken hof" in Bloemendaal. Drs. G. J. Steemers, rector van het Avondlyceum en leraar aan het Stedelijk Gymnasium. 6. Dr. P. N. Aarsen uit Haarlem aanvaardt zijn ambt van lector in de farmacologie aan de Gem. Universiteit van Utrecht. 9. j" De heer H. M. van Weel, oud-notaris in Bloemendaal. 10. Ter gelegenheid van de ondertrouw van prinses Mar griet en mr. P. van Vollenhoven wordt er druk gevlagd. Onthulling van een naambordje van dr. C. Spoelder, naar wie een weg in Schalkwijk is genoemd. Bij een brand in een woning aan de Bloemhofstraat raken vijf personen gewond en later overlijdt een 18-jarige jon gen die uit een raam is gesprongen. 15. De burgerij van Spaarndam besluit tot oprichting van een „dorpsraad"; op 28 februari 1967 kunnen de kiesgerech tigden deelnemen aan de verkiezing van de leden. 21De gemeenteraad gaat in principe akkoord met de bouw van een zwembad aan de Planetenlaan, waarvan de kos ten geraamd worden op drie miljoen gulden en besluit tot verkoop van grond in Schalkwijk aan Fluor Nederland n.v„ die de kantoren van de Schipholweg wil verplaatsen. Bij zijn afscheid als adjunct-directeur van CIOS (Cen traal Instituut tot opleiding van Sportleiders) in Over- veen wordt de heer P. M. Beijen uit Bloemendaal be noemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. 22. De heer ir. J. Kooymans uit Heemstede wordt bij zijn af scheid als hoofd van de afdeling produktie van het Ge meente Waterbedrijf van Amsterdam (werkzaam in Heemstede) benoemd tot officier in de orde van Oranje- Nassau. Na een inbraak mist een 86-jarige antiquair van de Oude Groenmarkt zijn brandkast met f. 180.000. 23. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de secretaris van de Schoonheidscommissie, de heer J. J. Voogel, afscheid van de gemeentedienst.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1966 | | pagina 206