147 beschikbaar (zie 6 sept.)de vergadering besluit een be drag van f. 65.000 beschikbaar te stellen voor verbouw van de Dr. A. van Voorthuijzenschool, om een klas voor jeugdige imbecillen in te richten en een krediet van f. 2.000 om de viering van het veertigjarig bestaan van de Ongevallendienst mogelijk te maken (zie 14 april). PRINS CLAUS brengt een bezoek aan het Provinciehuis, waar hij een gesprek heeft met het Provinciaal bestuur: 25. Opening van het Wijkcentrum in de Europawijk van Schalkwijk. 28. In Spaarndam worden verkiezingen gehouden voor de samenstelling van de „Dorpsraad Spaarndam" (zie 11 mei). MAART 2. In de Kennemer Sporthal wordt de 25e Haarlemse Voor- jaarsbeurs gehouden; vroeger werd de beurs in het Con certgebouw en later in het Krelagehuis gehouden. 4. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar houdt de heer P. A. Heeres, tot voor kort directeur-geneesheer van het Sint Elisabeths Gasthuis, een afscheidsreceptie. De voetbalclub E.D.O. viert het 70-jarig bestaan. De Stichting „Donemus" biedt aan de Muziekschool voor Toonkunst aan de Nieuwe Gracht Nederlandse composities aan. 8. Slaan van de eerste paal van de tweede centrale van het district Haarlem van de Telefoondienst, die in de Waar- derpolder zal verrijzen; er komt een straalzender van 110 meter hoog. 10. De commissaris der Koningin in Noord-Holland opent in de Vleeshal een tentoonstelling van hedendaags werk van grafische kunstenaars uit de provincie, ingericht door de Culturele Raad voor Noord-Holland, j" De heer C. Lokter, kapelaan van de r.k. parochie aan de Amsterdamstraat.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 149