148 In de aula van Teyler's museum worden erepenningen in goud van Teyler's Godgeleerd Genootschap uitgereikt aan dr. C. Augustinus uit Amsterdam en de heer Karl Reinerth, emeritus-predikant in Lauffen aan de Neckar, als beloning op een prijsvraag. 11. Pastoor G. J. van Teijlingen is op zijn verzoek ontheven uit zijn ambt van pastoor in Schalkwijk gezien de nieuwe parochiestructuur in zijn gebied en wordt benoemd tot pastoor in Limmen. 15. De gemeenteraad besluit als eerste fase in de bouw van een nieuw bureau van politie in de Koudenhornkazerne een krediet van f. 3.850.000 beschikbaar te stellen en het nachtstroomtarief van elektriciteit te verlagen van 5 op 31/2 cent. Viering gouden jubileum van de afdeling Haarlem van de R.K. Aannemers Patroonsbond. Bij de aanbesteding van de bouw van de nieuwe H.T.S. aan de Veldzigtlaan is de n.v. Amsterdamse Aannemings maatschappij in Den Haag de laagste inschrijfster met f. 8.954.000 (zie 9 juni). 18. Viering zestigjarig bestaan van de A. H. Gerhard- uloschool. 20. f De heer E. W. Woud, Heemstede, makelaar. 23. Kort voordat in het Notarishuis een openbare verkoping zal worden gehouden koopt de provincie Noord-Holland een gedeelte van de Linnaeushof in Bcnnebroek aan voor f. 380.000. De Haarlemse rechtbank verleent voorlopige surséance van betaling aan de Stichting Linnaeushof en aan de directeur der stichting, (zie 22 april). 24. Na de uitvoering van de Matheus Passion in de Grote Kerk van Naarden wordt de Haarlemse organist Albert de Klerk meegedeeld dat hij benoemd is tot lid van ver dienste van de Nederlandse Bachvereniging die de uit voering jaarlijks voorbereidt. 26. De heerJ.DoFF, directeur-geneesheer der Psychiatrische Inrichting „Vogelenzang" in Bennebroek (zie 15 sept.). 28. j" De heer H. A. Deur, oogarts.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 150