149 t De heer J. C. Mets, mede-oprichter van de in 1939 gestichte kunstkring „De Acht" en kunstschilder. Tien agenten van politie uit Haarlem zullen gedurende een maand dienst doen in Amsterdam, i.v.m. het tekort aldaar. 30. Ingebruikstelling van een bedrijfspand van de C. J. van den Broek Technische Handelsonderneming n.v. aan de Cruquiusweg in Heemstede, vroeger gevestigd aan de Oude Groenmarkt in Haarlem. 31. De molen van de Verenigde Grote en Kleine Polder in Schalkwijk bij de Ringvaart nabij Vijfhuizen brandt na blikseminslag uit. APRIL 1. In Haarlem wordt „Interdrama 1967", een internatio naal festival voor jeugd-toneelgroepen, gehouden. Viering van het gouden jubileum van de afdeling Haar lem van de Vereniging van Slechthorenden. 2. Herdenking van het vijftigjarig bestaan van de Juliana- kerk (hervormde gemeente Haarlem-NoordSchoten) aan de Kloosterstraat. De Parochie Allerheiligste Drieëenheid der r.k. kerk in Bloemendaal bestaat 50 jaar en het is 121/2 jaar geleden dat de kerk werd geconsacreerd. 3. De burgemeester slaat de eerste paal van het nieuwe be drijfspand van de drukkerij Boom-Ruygrok in de Waar- derpolder. 4. Op kruispunten, o.m. bij de Westelijke Randweg aan de Zijlweg wordt een camera opgesteld die in werking treedt als een motorvoertuig door het rode licht rijdt. 5. De gemeenteraad stelt de structuurschets voor Schalk wijk C vast (laatste grote wijk voor 2500 woningen) voor de riolerings- en bestratingswerken is een bedrag van drie miljoen gulden nodig en voor het verrichten

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 151