150 van werkzaamheden door een te vormen architecten bureau f. 100.000. 7. De heer J- J- Alta, boekhandelaar en bestuurslid van schoolbesturen op gereformeerde grondslag, "f De heer G. van Duffelen, Bloemendaal, kunstschilder. 10. j" De heer Germ, de Jong, Overveen, kunstschilder. 12. De gemeenteraad houdt een bespreking over het voor ontwerp van het streekplan voor het Noordzeekanaal- gebied en zendt het provinciaal bestuur een brief met bezwaren tegen het ontwerp, (zie 30 aug.). 13. Burgemeester mr. O. P. F. M. Gremers slaat de eerste paal van het nieuwe bedrijf in de Waarderpolder van de Haar lemse Diepdruk Industrie (Drukkerij De Spaarnestad). 14. Viering van het 40-jarig bestaan van de Ongevallen- dienst met een ontvangst in het Stadhuis en een wedstrijd in „eerste hulp bij ongelukken" op de volgende dag. j" De heer W. Thunnissen, Heemstede, oud-directeur van een aannemingsbedrijf. 18. Wethouder A. van der Veldt slaat de eerste paal van het verpleeghuis van de Stichting Vriendenhulp Zieke Bejaarden aan de Zuiderhoutlaan. 20. t De heer J. Houwen, oud-hoofd van de Prinses Margriet- school en oud-secretaris van de Voetbalclub Bloemendaal. 21. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van het Rode Kruis wordt in het Concertgebouw een concert gegeven (zie 19 juli). In de Vleeshal en in de Vishal zijn tentoonstellingen in gericht van de stedebouw van Osnabruck en van werken van beeldende kunstenaars uit deze Duitse jumelagestad (zie 25 mei). 22. Het wandelpark Linnaeushof in Bennebroek wordt open gesteld (zie 17 mei) 24. Viering van het 50-jarig bestaan van de R.K. Schoen makerspatroonsbond. 25. Als opvolger van de heer J. F. G. Brinkmann wordt be noemd tot directeur van de n.v. Café-restaurant v.h. gebr. Brinkmann de heer J. Dam.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 152