- 152 dam; mr. H. E. Prinsen Geerligs, Haarlem, secretaris van de raad voor de kinderbescherming; ir. W. H. van Marle, Bloemendaal, directeur van het Provinciaal Waterleidingbedrijf Noord-Holland; kapitein-luitenant ter zee A. P. E. J. J. Besnard, Santpoort (met de zwaar den en bij bevordering)kolonel F. T. A. Crul, Heem stede, van het wapen der cavalerie (met de zwaarden) ir. M. H. Kuiper, Bloemendaal, hoofdingenieur, ad junct-directeur van de Provinciale Waterstaat van Noord-Holland; dr. P. H. Esser, Haarlem, hoofd van de afdeling geestelijke volksgezondheidszorg van de Gem. Geneeskundige Dienst. Ridder Orde Oranje-Nassau: H. J. C. van der Burg, Vogelenzang, pastoor; B. van der Steeg, Heemstede, hoofd van een school voor buitengewoon lager onderwijs; C. J. Alders, Haarlem, leraar aan het Triniteitslyceum; R. Verwers, Haarlem, leraar aan het Lorentzlyceum te Haarlem en aan de academie voor Lichamelijke Op voeding te Amsterdam; M. Eek, Haarlem, directeur van het kantoor Haarlem van de Nederlandsche Midden- standsbank; C. W. E. van Eijk, Haarlem, gezagvoerder van de Koninklijke Nederlandsche Stoomboot Maat schappij; H. G. Menke, Haarlem, oud-bureelchef voor bijzondere diensten der P.T.T.J. Heeg, Halfweg, dierenarts; A. Ph. Romein, Haarlem; J. Beunder, Overveen, voorheen referendaris hoofd van de afdeling Organisatie, Voorlichting en Documentatie van het secretariaat van de Ziekenfondsraad te Amsterdam; P. G. M. Coebergh, Aerdenhout, boekhandelaar. MEI 2. Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de Muziek bibliotheek (afdeling van de Stadsbibliotheek) wordt in de Vleeshal een concert gegeven.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 154