155 P.E.N, in gebruik; tevens viering van het 50-jarig be staan van het bedrijf (zie 11 juni). 25. Leden van de gemeenteraad brengen een driedaags be zoek aan Osnabruck; een brug in deze stad krijgt de naam van „Haarlembrug". 26. f Mr. P. J. Gunning, Aerdenhout, directeur van de Ne derlandse Overzeebank in Amsterdam. 27. Op het grasveld vóór het gebouw van de Provinciale Griffie aan de Paviljoenslaan wordt voor de eerste keer een „sprekershoek" gehouden. Mevrouw J. S. gravin Van Limburg Stirum-Repelaer van Driel, Aerdenhout, die in de oorlogsjaren in Londen veel heeft gedaan voor landgenoten. 29. j" De heer J. Prent, oud-hoofd van de afdeling onderhoud van gebouwen bij Publieke Werken in Amsterdam en adviseur bij de restauratie van de toren van de Grote Kerk in Haarlem. 30. De Haarlemse rechtbank verleent definitieve surséance van betaling aan de n.v. Stichting Linnaeushof in Benne- broek en aan de directeur (zie 5 juni). Een nieuw bestuur wordt samengesteld van de r.k. school „Sancta Maria", die een meisjesschool voor m.o. en v.h.o. was en met ingang van 1 september een gemengde school wordt. 31. De oud-gemeentesecretaris mr. Th. A. Wesstra viert zijn 80e verjaardag. JUNI 1De heer J. L. de Rave, inspecteur van politie in Bloemen- daal, aanvaardt de functie van korpschef in Goes; in Bloemendaal volgt de heer C. Rebel uit Hilversum hem op. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de heer J. Smit afscheid als chef van de afdeling Militaire Zaken van de gemeentesecretarie.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 157