159 28. De heer W. H. G. Hetterscheid, die met ingang van 1 augustus benoemd is tot commissaris van politie in 's Hertogenbosch, neemt afscheid als korpschef van de politie van Heemstede. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt iR. A. P. Lindenbergh afscheid als adjunct-directeur van het P.E.N. (Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord- Holland (zie 13 dec.). AUGUSTUS 1. B. en W. bieden de gemeenteraad de ontwerpbegroting 1968 aan die een tekort aangeeft van f. 5.7 miljoen gul den. (f. 1,7 miljoen gulden meer dan voor 1967). 4. j- Dr. W. G. N. van der Sleen, Naarden, vroeger woon achtig in Haarlem, waar hij aan het hoofd stond van een la boratorium en leraar was aan het Stedelijk Gymnasium. 7. Bij de aanbesteding van de bouw van de Katholieke De- tailschool aan de Prof. Donderslaan en de Aziëweg is de laagste inschrijver het Aannemingsbedrijf Rijnierse in Overveen met f. 1.545.000 (zie 16 aug.). De heer M. K. Fehres, Heemstede, inspecteur van het brandweerwezen in de provincies Noord-Holland en Utrecht, die 40 jaar in overheidsdienst is, is benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. 8. De voorzitter van de afdeling Haarlem van het Neder- landsche Roode Kruis, de heer A. J. Franken, koopt in Haarlem de eerste postzegels van het Roode Kruis die ter gelegenheid van het eeuwfeest zijn uitgegeven. De Commissaris der Koningin in de provincie Noord- Holland, mr. F. J. Kranenburg en de directeur-generaal van de Rijkswaterstaat, ir. J. van de Kerk, stellen de nieuwe Schipholweg (Haarlem-Badhoevedorp) in ge bruik. 16. De gemeenteraad besluit een krediet van f. 300.000 be schikbaar te stellen voor het maken van halve bomen bij

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 161