163 lem van de Ned. Katholieke Bond van Werknemers in de Bouwnijverheid Sint Joseph". 18. Afscheid van Pater J. Huygens van de parochie H. An- tonius van Padua wegens vertrek als pastoor naar Rotter dam. De oud-Haarlemmer en musicus prof. Hendrik An- driessen uit Den Haag, 75 jaar (zie 26 sept.). 21. Viering gouden jubileum afdeling Haarlem van de Christelijke Bond van Politieambtenaren. 22. De directie van n.v. Haarlemsche Pyjamafabriek Nobelt aan de Parklaan besluit haar pand te verkopen aan het concern Brocades en Stheemann en haar bedrijf te vestigen in een gebouw van n.v. Hin's Kousenfabriek aan de Zijlweg. 23. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de heer P. van der Wind afscheid als hoofd van de Montes sorischool aan de Louise de Colignylaan. 24. De hervormde predikant dr. N. van Egmond, beroepen tot studentenpredikant in Utrecht, neemt afscheid. 26. Ingebruikneming van het gerestaureerde orgel in de Sint Josefkerk aan de Jansstraat en een concert ter ere van de 75e verjaardag van prof. Hendrik Andriessen. 27. De gemeenteraad besluit een bedrag van f. 83.000 ter beschikking te stellen voor het verwarmen van het zwem bad aan de Kleverlaan. 30. Viering van het 80-jarig bestaan van het Leger des Heils in Haarlem. Het lid van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland de heer W. Mensink, stelt het nieuwe gebouw van de Ankerclub aan de Parklaan in gebruik. OKTOBER 1. In Teyler's museum wordt een orgelconcert gegeven ter ere van de 80e verjaardag van prof. ir. A. D. Fokker. 3. De heer Y. D. Dijkstra, directeur van publieke werken

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 165