165 - Intrede van ds. N. M. Erné als predikant van de Broe dergemeente aan de Parklaan. 16. t DeheerA.J.J. Verspoor, oud-raadslid van Heemstede en vroeger architect. 18. De gemeenteraad besluit f. 852.000 beschikbaar te stellen voor het dempen van de Westergracht en andere werken, tot het stichten van een school voor lager- en nijverheids onderwijs in de Scholengemeenschap Schalkwijk, tot opheffing van de vier waterschappen in Schalkwijk (Poelpolder, Romolenpolder, Vijfhuizerpolder en de Verenigde Grote en Kleine Polders) en tot verkoop van 11.570 m2 grond in de Europawijk van Schalkwijk aan het Bouw- en Aannemingsbedrijf H. G. Hendriks in Den Haag voor de bouw van 204 flatwoningen en 62 garages ten behoeve vandeR.K. Coöperatieve Woning bouwvereniging Sint Jozef. 19. Plaatsing van het beeld Dominicus in de nis van de pand- poort van het Haarlemse Stadhuis, vervaardigd door Anne Höfte, in opdracht van het gemeentebestuur. Mr. D. N. P. Hocke, oud-directeur van de n.v. Ma- chinehandel Mahez in Amsterdam en hoofd van de Sociëteit Trou moet blijcken aan de Grote Houtstraat. 20. Viering van het 100-jarig bestaan van de n.v. Boeke en Huidekoper. 21. f De heer O. F. H. Schönhuth, oud-directeur van Haas Azijnfabrieken. Herdenking van het 90-jarig bestaan van de Zevendedags Baptiste gemeente aan de Parklaan 21. 23. Officiële ingebruikstelling van de Mariëtta-kleuterschool aan het Prinses Beatrixplantsoen in Parkwijk. 26. j" Mr. J. C. C. W. Hijszeler, wethouder van Bloemendaal en oud-eerste secretaris van de Tariefscommissie. 27. Viering van het 150-jarig bestaan van „Hageveld" in Heemstede. Congres van de Federatie Welstandstoezicht (schoon heidscommissies) 29. Wegens zijn benoeming tot pastoor in Anna Pauwlowna

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1967 | | pagina 167