als raadslid van dr. J. K. van den Briel (VVD)hij volgt mr. J. W. Rutgers op. Burgemeester mr. O. P. F. M. Cremers stelt het brand- weerpunt aan de Generaal Gronjéstraat in gebruik. 26. Dr. H. Meinardi, verbonden aan het Epileptie-centrum Meer en Bos ontvangt de Koninklijke Shellprijs (ƒ20.000) voor wetenschappelijk werk. 30. Eerste voorstelling van de Haarlemse Filmliga in het Frans Halstheater; na enkele maanden wordt de liga wegens gebrek aan belangstelling opgeheven. 31. Ir. J. den Boesterd houdt in het Provinciehuis een af scheidsreceptie als directeur van het P.E.N. (Provinciaal Electriciteitsbedrijf Noord-Holland) Nieuwe vestiging van de Nutsspaarbank aan de Jan van Goyenstraat in Heemstede. FEBRUARI 1. Mr. J. A. Snijders, die gekozen is tot wethouder van Bloemendaal, legt zijn functie van hoofdinspecteur directeur van de Arbeidsvoorziening in Noord-Holland neer; de heer H. G. Boon, werkzaam in dezelfde functie in Zuid-Holland, volgt hem op. Installatie van de heer J. C. Schuerveld Schrijver uit Baarn als hoofdinspecteur van politie en korpschef te Heemstede; om gezondheidsredenen neemt de heer G. J. A. Dobbe als inspecteur van politie afscheid. 2. Ter herdenking van het feit dat het 25 jaar geleden is dat tien Haarlemmers door de Duitsers gefusilleerd zijn wordt in het Stadhuis een herdenkingsplechtigheid ge houden. 10. Wegens het neerleggen van zijn praktijk houdt arts E. van Gogh een afscheidsreceptie. Viering van het 50-jarig bestaan van de Nederlandse Bond tot Redden van Drenkelingen.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 127