126 parochie Sint Joannes de Deo aan de Amsterdamstraat afscheid; op 19 april wordt zijn opvolger pastoor A. van Duin, gekomen uit Hilversum, geïnstalleerd. 19. Bij een verkeersongeluk op de Westelijke Randweg nabij de Vlaamseweg worden drie vrouwelijke inzittenden van een auto gedood. 20. Viering van het zestigjarig bestaan van de Kennemer Fotokring met een expositie in het Wijkcentrum in Schalkwijk. De Volkstuindersvereniging „Eigen Tuin" viert het 50- jarig bestaan. 21. Pater A. A. de Haan O.F.M., pastoor van de Antonius- kerk aan de Nieuwe Groenmarkt, 25 jaar priester. 22. Aanbesteed is de bouw (eerste fase) van het hoofdbureau van politie in de voormalige Koudenhornkazerne (zie 2 sept.). 23. Opening van de openbare kleuterschool 't Schalkje aan de Brusselstraat. 25. Een deputatie van B. en W., het Haarlems Jeugdorkest, het Haarlems jeugdtoneel en een Haarlems poppenthe ater brengen een bezoek aan Salzburg voor een culturele uitwisseling. De heer A. J. Fortgens treedt af als voorzitter van de Gymnastiekvereniging „Bato" en wordt benoemd tot erevoorzitter. 26. De heer A. W. Vreeken, 25 jaar secretaris van de voet balclub „Haarlem", benoemd tot erelid; ook ontvangt hij de zilveren bondsspeld van de KNVB. 27. Het jaarlijks bloembollencorso begint in Haarlem. Viering van het 40-jarig bestaan van het Centrum comité van de commissie van nationale feesten. 28. Wegens het aanvaarden van een functie op het gebied van kindercatechisatie en godsdienst-opvoeding legt me juffrouw dr. J. L. Klink het ambt van predikante der Remonstrants Gereformeerde gemeente Haarlem neer. 29. De oud-Haarlemmer prof. dr. W. J. van Doorf.nmaalen

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 130