127 houdt zijn inaugurele rede als hoogleraar aan de Rijks universiteit in Utrecht. Verkiezing van 10 leden van de parochiële raad in Schalkwijk, waaraan 4328 katholieken deelnemen. Ter gelegenheid van de verjaardag van Koningin Juliana worden koninklijk onderscheiden: Ridder orde Nederlandse Leeuw: Mr. F. P. E. Bloem- arts, Heemstede, president van de Haarlemse rechtbank; ds. P. N. Kruijswijk, curator van de Vrije Universiteit te Amsterdam; P. G. van Houten, directeur der n.v. Ne- derlandsch-Amerikaansche Stoomvaart-Maatschappij Holland-Amerikalijn; W. Bakker, Beverwijk, lid van de raad van bestuur van de Hoogovens. Officier orde Oranje-Nassau: Mr. J. I. van Doorningk, Aerdenhout, hoofdadministrateur B ter provinciale griffie en loco-griffier van Noord-Holland; ir. J. Mulder, Overveen, technisch adjunct-directeur van het Prov. Waterleidingbedrijf van Noord-Holland; kapitein-lui tenant ter zee arts dr. M. S. Lingbeek, Heemstede (met de zwaarden)L. W. M. van Beegk, oud-inspecteur in algemene dienst der PTT en oud-directeur van het post- district Haarlem; dr. A. van Biemen, Zandvoort, direc teur van het vormingscentrum van de Arbeidersgemeen schap der Woodbrookers te Bentveld; jhr. H. A. van Lennep, Heemstede, hoofdinspecteur van financiën bij de directie defensie-aangelegenheden van het Ministerie van financiën. Ridder orde Oranje-Nassau: Mevrouw mr. E. A. J. Scheltema-Conradi, lid van de gemeenteraad; A. van der Veldt, oud-wethouderJ. Valkenburg, Hillegom, hoofd van een bijzondere school voor l.o.P. van der Wind, Heemstede, oud-hoofd van de Haarlemse Montes sorischool; reserve-majoor A. van Eijk, Haarlem, van het wapen der infanterie (met de zwaarden)P. J. Voge laar, chef van de afdeling Incasso van het Gemeentelijk Administratiekantoor te Amsterdam; L. A. Elferink, Haarlem; G. J. A. Bomans, Bloemendaal, letterkundige;

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 131