128 mevrouw Elisabeth Andersen, toneelspeelster; G. M. A. Gussenhoven, Haarlem; H. M. Holtkamp, hoofd- controleur van 's Rijks belastingen; mejuffrouw L. A. H. IJsselmuiden, Heemstede. MEI 5. Viering 50-jarig bestaan van de afdeling Bloemendaal van de Nederlandse Protestantenbond. Herdenking van het feit dat de kathedrale basiliek aan de Leidsevaart 70 jaar geleden ingewijd werd. 8. De politie van Bloemendaal houdt een 38-jarige inwoner van Aerdenhout aan, verdacht van poging tot oplichting van een verzekeringsmaatschappij, door in november een inbraak te suggereren, waarbij drie schilderijen gestolen zouden zijn. 10. Ingebruikstelling van de r.k. Don Boscoschool (lager onderwijs) en de Francescokleuterschool. 11. Prins Bernhard woont als protector de jaarvergadering van de Hollandse Maatschappij der Wetenschappen in het gebouw aan het Spaarne bij. Ingebruikneming van de speeltuin „Jong Leven" aan de Kromhoutlaan in Parkwijk. 14. Een deputatie van B. en W. en een aantal raadsleden brengen een bezoek aan de jumelagestad Angers. Onder leiding van de Stichting Dienstverlening aan be jaarden wordt in de Jeugdkapel van de Sionskerk in Haarlem-Noord een centrum voor bejaarden geopend. Ter herinnering aan de op 4 april vermoorde dr. Martin Luther King besluiten B. en W. de naam De Guyot- laan te veranderen in Martin Luther Kinglaan. 18. Viering van het gouden jubileum van de Haarlemse Woningstichting „Patrimonium". 19. Intrede van ds. G. J. Bieringa uit Hengelo, als predikant van de Remonstrants Gereformeerde gemeente te Haar lem.

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 132