129 21. Prins Bernhard en Prins Claus brengen een bezoek aan de Sociëteit van oud-illegale werkers aan de Kokstraat. 24. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt ir. F. Ottevangers afscheid als hoofdingenieur directeur van de Volkshuisvesting en Ruimtelijke Orde ning in Noord-Holland; de heer H. J. Wieringa volgt hem op. Oprichting van de Regionale Raad van kerken in Haar lem en omstreken, een voortzetting van de vroegere Oecumenische raad van kerken in Haarlem. 25. In de Vis- en Vleeshal is een tentoonstelling van werken in textiel (wandkleden, appliqué-kleden en textiel) in gericht. 26. Drs. F. A. Visser, Haarlem, ontvangt in Utrecht de in- vestuur van het lidmaatschap van de Ridderorde van het Heilige Graf van Jeruzalem. 28. B. en W. besluiten de naam Noorderhout te veranderen in Schoterbos. 30. De gemeenteraad van Heemstede stelt een uitbreidings plan voor de Schouwbroekerpolder vast, waarin de bouw van een nieuw Diaconessenhuis is opgenomen. 31. Ingebruikneming van een nieuw flatcomplex, genaamd Kamis, op de Nieuwe Groenmarkt, uitgaande van de Katholieke Migratie Stichting. JUNI 5. De gemeenteraad besluit een bijdrage van 23.354.te verlenen ten behoeve van de restauratie van de oranjerie aan de Buitenrustlaan en van 105.030.voor de res tauratie van de panden Frankestraat 35 en 37, verleent een krediet van ƒ50.000.voor de aankoop van een paneel van Pieter Claesz voor het Frans Halsmuseum en besluit met ingang van 1 oktober de Technische Avond school wegens gebrek aan leerlingen op te heffen, het-

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 133