131 zielszorg onvoldoende is; de heer J. A. de Groot wordt pastoor in Bovenkarspel en tot zijn opvolger als plebaan wordt benoemd de deken uit Den Helder, pastoor A. Huyboom. 24. Wegens het bereiken van de leeftijd van 65 jaar neemt de heer A. M. J. Mol afscheid als hoofd van de P. H. van der Leyschool. 26. De gemeenteraad wijdt een bespreking aan een door B. en W. samengestelde monumentennota, en besluit tot samenvoeging van de openbare lagere scholen de Van Zeggelenschool en de Jac. van Looyschool (later krijgt de gecombineerde school de naam van Maarten Luther Kingschool) 27. Wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd neemt de heer J. W. van der Hulst afscheid als directeur van de Grafische School in Schalkwijk. Bij zijn afscheid als onder-directeur van het Gemeen schappelijk Administratie Kantoor wordt de heer J. van den Anker uit Overveen benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Viering van de 65ste verjaardag van de violist Gijs Beths hij werkt met zijn dochter en zoon mee aan een concert van het Noordhollands Philharmonisch orkest. 28. Afscheid van de heer E. van Ruller als leraar van de Da Costakweekschool in Bloemendaal. JULI 1. Installatie van de heer H. M. van Bruggen, wethouder en schoolhoofd als burgemeester van Haarlemmerliede en Spaarnwoude. Mr. dr. K. P. van de Mandele treedt af als president commissaris van Joh. Enschedé en Zonen Grafische In richting n.v. en wordt opgevolgd door de heer B. F. Enschedé, tot dusver president-directeurde directeur

Jaarverslagen en Jaarboeken Vereniging Haerlem | 1968 | | pagina 135